DOVANA NAUJIEMS SAULĖTEKIO IR VIJŪKŲ PACIENTAMS!
Visiems, kurie balandžio mėnesį prisirašys gydytis mūsų klinikos Saulėtekio padalinyje, VITAMINO D TYRIMĄ atliksime visiškai NEMOKAMAI! Kodėl šis tyrimas toks svarbus pavasarį? Daugelis iš mūsų jaučiame pavasarinį nuovargį, tačiau retai susimąstome, kad tai gali būti rimto deficito požymis. Tyrimas padeda laiku atpažinti organizmo poreikius ir imtis tinkamų priemonių. Vitamino D trūkumas silpnina imunitetą, sukelia nuolatinį […]



